Historia firmy

Biuro pośrednictwa nieruchomościami Potulski Nieruchomości działa na trójmiejskim rynku nieruchomości od 2008 roku. Przez ten czas firma zgromadziła szeroką wiedzę o potrzebach klientów, wiemy jak budować najwyższą jakość by nasz klient był w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany z naszych usług.

Zaufanie to podstawa

Od początku naszej obecności zaufało nam liczne grono klientów. Rozumiemy dokładnie czego Klienci naszego biura od nas oczekują, dlatego doskonale możemy wyjść naprzeciw nim. Sami również wytyczamy sobie zadania i cele chcemy być najlepsi, dlatego stale podnosimy naszą wiedzę o rynku nieruchomości.

Finansowanie nieruchomości

Jako biuro pośrednictwa nieruchomościami oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi w pośrednictwie sprzedaży, kupnie, wynajmie i zamianie nieruchomości. Pomożemy Naszym klientom w doborze najlepszego źródła finansowania nieruchomości, tak by nabycie nieruchomości wiązało się tylko i wyłącznie z korzyściami, a wspomnienie o biurze jak o partnerze, który pomógł w realizacji osobistych celów.

Wykończenie apartamentów “pod klucz”

Posiadamy profesjonalną firmę, która wraz z projektantką wnętrz wykańcza apartamenty „pod klucz”. 

Krótko i długo terminowy wynajem apartamentów

Jesteś właścicielem apartamentu w świetnej lokalizacji i chciałbyś go wynająć na krótki lub długi termin?
Jesteś deweloperem i szukasz operatora wynajmu swojej inwestycji?

Nasza Firma zapewni Ci  usługi najwyższej jakości od doradztwa i przygotowania umowy, poprzez opiekę nad apartamentem i jego wynajem, po rozliczenia z właścicielem. Zajmujemy się również kompleksowym sprzątaniem apartamentów i części wspólnych.